Form (FR) to najnowsza propozycja od firmy Enix na efektywne ogrzanie łazienki. Ciekawa warstwa wizualna to nie jest jednak jedyny atut tego grzejnika.

Form (FR) - Enix

Czytaj więcej: Ozdobna drabinka Form (FR) w ofercie marki Enix

Marka Enix w swojej ofercie posiada nie tylko grzejniki, ale również różne akcesoria do nich. W tym wypadku przyjrzymy się bliżej grzałce elektrycznej GV, która pozwoli na korzystanie z drabinki łazienkowej nawet poza sezonem grzewczym.

Grzałka GV

Czytaj więcej: Grzałka elektryczna GV od marki Enix

Firma Enix, podobnie jak inni producenci, rozszerza swoją główną ofertę o coraz to nowsze i ciekawsze grzejniki. Tym razem mamy do czynienia z ozdobnym modelem Ruban, który zaskakuje swoim wykonaniem.

Grzejnik Ruban RB

Czytaj więcej: Ruban RB w ofercie marki Enix

Kaloryfer Mango Light to nowoczesny grzejnik dekoracyjny, który został stworzony przez polską markę Enix. Model został uzupełniony o specjalne światła, które nadają nietypową, dodatkową warstwę unikalności.  

Grzejnik Mango Light

Czytaj więcej: Światłość w grzejniku - Mango Light

Model Flexi, czyli bardzo nietypowa drabinka łazienkowa, została wyróżniona w prestiżowym konkursie magazynu "Łazienka". Kategoria grzejniki łazienkowe obfitowała w wiele konkurencyjnych produktów, jednak ze względu na swoją elastyczność, ten kaloryfer specjalnie przypadł do gustu jurorom.

Grzejnik Flexi

Czytaj więcej: Grzejnik Flexi wyróżniony w konkursie

Drabinki łazienkowe to niezwykle przydatne grzejniki, dzięki którym nie tylko cieszymy się ciepłym powietrzem w sanitariacie. Kaloryfery te są w stanie wysuszyć i ocieplić mokre ręczniki lub ubranie, jeśli jest nam ono szybko potrzebne.

Drabinki od marki Enix

Czytaj więcej: Grzejniki łazienkowe, czyli drabinki firmy Enix

Firma Enix od 3 kwietnia jest zmuszona podnieść swoje ceny. Wynika to z coraz wyższej wartości stali, która jest potrzebna do produkcji grzejników. Radzimy więc nie zastanawiać się długo nad nowym kaloryferem, bo jeszcze przez nieco ponad miesiąc można zamówić produkty taniej.

Grzejniki Enix

Czytaj więcej: Rosnące ceny grzejników Enix

Firma Enix ma rozbudowaną ofertę, która dzieli się na modele łazienkowe, pokojowe oraz dekoracyjne. W tej ostatniej grupie można znaleźć naprawdę ciekawie zaprojektowane grzejniki, które z pewnością zaskoczą ludzi, którzy nie do końca orientują się o trendach w obecnym wzornictwie kaloryferów.

Grzejniki dekoracyjne Enix

Czytaj więcej: Grzejniki dekoracyjne do każdego pomieszczenia

Rama jest to mała seria grzejników dekoracyjnych - stworzona jest oczywiście na modłę tego, co sama nazwa wskazuje. Marka Enix od lat cieszy się zaufaniem polskiej klienteli, a opisywane tutaj modele na pewno dołożyły do tego swoją cegiełkę.

Czytaj więcej: Rama - seria grzejników dekoracyjnych

Polska firma Enix może poszczycić się własną linią grzejników pokojowych o nazwie Plain. Są to płytowe, nowoczesne wersje „pokojówek”, które bez problemu zastąpią stare, niedomagające już kaloryfery.

Producent ostrzega, że modele Plain mogą być stosowane w zamkniętych obiegach grzewczych. W przypadku chęci podłączenie do instalacji z obiegiem otwartym, należy stosować inhibitory korozji. Dodatkowo grzejniki pokojowe Plain nie powinny znajdować się w łazience, na basenie czy w ogóle w wilgotnych środowiskach, bo nie są przystosowane do pracy w nich.

Grzejnik Enix Plain

Czytaj więcej: Plain - nowoczesne, ozdobne grzejniki pokojowe

© 2014-2017 grzejniki-enix.pl